Bestyrelsen i Ballerup Gymnastikforening



 
Per Enevoldsen
Formand

per@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområder:

Medlemskartotek
IT
Randi Rosberg
Næstformand

randi@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområder:

Instruktøransvarlig
Kursusansvarlig


Kontaktperson for børnespringholdene
 
Hanne Heimdal
Bestyrelsesmedlem

hanne@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområdder:

Økonomi
Sekretær


Kontaktperson for voksenholdene
 
Sanne Dobbs
Bestyrelsesmedlem

sanne@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområdder:
Nøgler
PR


Kontaktperson for konkurrenceholdene
 
Karina Hasenberg
Bestyrelsesmedlem

karina@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområdder:

Redskabsansvarlig
Webmaster
Cecilie Jacobsen
Bestyrelsesmedlem

cille@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområdder:

Sikkerhedsansvarlig
PR
Mathilde Sofie Rasmussen
Bestyrelsesmedlem

mathilde@ballerup-gymnastik.dk

Ansvarsområdder:

PR
Tina Enevoldsen
Suppleant


 
Pia Vejby Schultz
Suppleant


 
Gitte Pedersen
Suppleant

 



Øvrige personer i Ballerup Gymnastikforening



 
Pernille Rose Lunden
Kasserer


Ansvarsområdder:

Regnskab


Birthe Frederiksen
Revisor


Ansvarsområdder:

Regnskab
 

Kirsten Bølling
Revisor


Ansvarsområdder:

Regnskab


Kirsten Møller
Revisorsuppleant


Ansvarsområdder:

Regnskab
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Læs mere om cookies her
Ballerup Gymnastikforening | Postadresse: Bydammen 17, 2.tv., 2750 Ballerup | ballerupgymnastik@gmail.com | CVR. 13631328